Czy wiecie, że uznawana za napój pobudzający herbata również wspomaga proces odchudzania? I to nie tylko jeden rodzaj herbaty jest odpowiedzialny za jej tak cudowne i pożądane właściwości.

Zawarte w niej flawonoidy oraz kofeina pomagają nam niewątpliwie w przemianie materii. Dziennie wystarczy już ok 2 filiżanki . najlepszą spośród zielonych herbat jest matcha, ponieważ ona zawiera sproszkowane liście całej herbaty! Każdy składnik tutaj jest spożywany, co zapobiega nadmiernemu gromadzeniu tkanki tłuszczowej a także co najważniejsze wspomaga proces utrzymania prawidłowej wagi po skończonym procesie redukcyjnym! Aby jednak zapobiec tzw zbyt dobrze przez nas efektowi jojo najlepiej pić jedną filiżankę herbaty czerwonej po każdym posiłku. Ta herbata pomaga nam się oczyścić z toksyn oraz działa wspomagająco na nasze jelita. Co najciekawsze pomaga nam się odstresować , co jest nieocenione w procesie prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, co za tym idzie także utrzymania odpowiedniej wagi.Herbatą, która najlepiej  wspomaga sam proces trawienia jest herbata miętowa, zwłaszcza po ciężkostrawnych posiłkach. Zalecana się ją pić podczas procesu odchudzania, co ciekawe hamuje ona nasz apetyt a także hamuje naszą ochotę na słodycze!!!!! Czy wiedzieliście o tym?

Kochani sami widzicie, że rola herbaty jest nieoceniona. Już samo to , że pijecie ciepły napój , a także ograniczacie słodkie napoje na rzecz herbat oraz wody jest nieocenione i Wasz organizm już wkrótce Wam za to naprawdę mocno podziękuje.

 

Zapraszamy Was zatem na strony naszego sklepu, w którym posiadamy naprawdę bogaty wachlarz naszych autorskich herbat. HERBATY NATURALNOSCI Jesteśmy pewni, że wybierzecie tam coś dla siebie i swoich bliskich. Proponujemy także elegancki zestaw prezentowy naszych herbat, stworzony z gatunków cieszących się Waszym największym zainteresowaniem.

Herbaty naturalności to cała gama nietuzinkowych mieszanek specjalnie dobranych pod kątem dobrego smaku i aromatu, tak aby każda jedna herbatka poprawiła Wasz nastrój i przeniosła Was w słodką krainę zapomnienia. W ich składach znajdują się także owocowe dodatki, które pomogą jednocześnie rozgrzać się zimą i przenieść się do lata pełnego owoców.