• Krótko o nas

Cześć z tej strony Ania i to ja przygotowałam dla Was powyższą ofertę. Mam 33 lata i jestem mamą czwórki chłopców. Już od dłuższego czasu pasjonuje się zdrowym stylem życia. Od 2016 roku prowadzę catering dietetyczny FitApetit wraz z gabinetem zdrowia, doradztwem dietetycznym oraz zabiegami prozdrowotnymi.
Jako dojrzała już osoba ukończyłam studia Dietetyka i żywienie człowieka, aby pogłębić moją wiedzę i móc lepiej wykonywać swoją pracę. Prowadzę aktywny tryb życia: biegam, jeżdżę na rowerze, uprawiam jogę oraz trenuje kettle. Podchodzę do tematu zdrowia holistycznie i wiem, że również to, czego używamy do naszej skóry ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Cały czas poszerzam wiedzę związaną z naturalnymi kosmetykami, oraz naturalnąż żywnością aby móc Wam jeszcze lepiej doradzać .
Nasza rodzina kocha zwierzęta, w naszym domu mieszka : pies , kot , rybki i dwie szynszyle. Los zwierząt nie jest nam obojętny , dlatego jako firma podjęliśmy współpracę z Ośrodkiem Rehabilitacji Jerzy dla Jeży w Kłodzku i pomagamy bezbronnym jeżykom dojść do zdrowia. Wspólnie z Wami zbieramy pieniądze, które przekazujemy z zakupu naszych firmowych mydelniczek, na inkubatory dla najmłodszych i najbardziej schorowanych przyjaciół oraz tych, które już zdrowia nigdy nie odzyskają. Stąd też nie przypadkowo logo jeża przy nazwie naszego sklepu.
Kochani to nasz sympatyczny przyjaciel - Jeżyk Dyzio, który pomaga nam w magazynie przy pakowaniu Waszych zamówień , jest obecny przy robieniu zdjęć Waszych paczek i dociera do Waszych domów na liścikach od nas ( czytajcie  je uważnie ).

Wraz z Dyziem życzymy miłych zakupów i mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami na dłużej . 
                                Ania i Dyzio <img class="CToWUd" src="/upload/naturalnosci/images/2021-01-29_1.png" alt="