• Woda 1,5l Kryniczanka Wapniowo-Magnezowa 6szt

Brak towaru
16.60
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
ODBIÓR OSOBISTY ZAWSZE GRATSI! 0
Paczkomaty InPost 12zł 12
KURIER FEDEX - wpłata na konto 15
Dostępność Brak towaru
Waga 10 kg
EAN 5901115000068
Zakupy powyżej 65zł?

PRZEDMIOTEM ZAKUPU JEST 

6 BUTELEK 1,5L WODY KRYNICZANKA

 

Niepowtarzalny skład minerałów łatwo przyswajalnych i niezbędnych dla naszego organizmu, w każdym przedziale wiekowym, w tym szczególnie dla osób uprawiających sport, nasycenie wody naturalnym dwutlenkiem węgla wydobywanym z odwiertów Zubera, czynią z Kryniczanki wodę wyjątkową na skalę światową.

KRYNICZANKA składa się w 50% z wody leczniczej Zdrój Główny, której źródło, odkryte w 1793 roku, bije z głębi ziemi przed Pijalnią Główną w Krynicy-Zdroju. Kryniczanka niskonasycona CO2, ze źródeł ZUBER

Wapń : Kryniczanka charakteryzuje się dużą zawartością wapnia, proponujemy ją jako wodę wzmacniającą układ kostny, zapobiegającą osteoporozie. Wpłynie pozytywnie na prawidłową krzepliwość krwi i uszczelnianie naczyń krwionośnych. Wskazana w stanach uczuleniowych, polecana rekonwalescentom po urazach i złamaniach, osobom starszym, jak również czynnie uprawiającym sport. Zalecana w profilaktyce zdrowotnej.

Lit : Zawiera także nieznaczną ilość Litu, który jest ważnym mikroelementem spełniającym w organizmie rolę ochronną. Poprawia kondycję psychiczną człowieka. Niedobór litu prowadzi do apatii i depresji.

Magnez : Kryniczanka zawiera niezbędną dla organizmu ilość magnezu, przez co łagodzi stany stresowe i nadmierną pobudliwość.

Potas : Znajdujący się w Kryniczance potas stanowi główny składnik wewnątrzkomórkowy. Jego niedobór w organizmie powoduje szereg niekorzystnych objawów (bolesne kurcze mięśni, wiotczenie skóry, arytmię serca). Magnez i potas gwarantują zachowanie równowagi komórkowej organizmu.

Sód : Kryniczanka zawiera w swoim składzie również sód odpowiedzialny za gospodarkę wodną organizmu (regulator ciśnienia osmotycznego w komórkach), odgrywa ważną rolę w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Kwas metakrzemowy : Wpływa pozytywnie na kondycję włosów, skóry i paznokci. Dzięki tym właściwościom Kryniczanka może być bazą do produkcji kosmetyków.

Naturalny dwutlenek węgla : Niezwykłą cechą Kryniczanki jest towarzyszący jej naturalny dwutlenek węgla pochodzenia geologicznego (z odwiertów Zubera), bardzo łatwo przyswajany przez organizm, w przeciwieństwie do wód, które nasycane są sztucznym CO2.

Woda mineralna lekko gazowana. Naturalny dwutlenek węgla pochodzenia geologicznego (z odwiertów Zubera), bardzo łatwo przyswajany przez organizm, w przeciwieństwie do wód, które nasycane są sztucznym CO2.

OGÓLNA ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW MINERALNYCH: 2094,9 MG/L

ANIONY : wodorowęglanowy - 1558,2 | chlorkowy - 9,7 | siarczanowy - 3,0

KATIONY : wapniowy - 323,4 | magnezowy - 72,4 | sodowy - 56,18 | potasowy - 5,43

SKŁADNIKI NIEZDYSOCJOWANE :kwas metakrzemowy - 59,8 | kwas metaborowy - 0,7

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci