• Piwniczanka woda mineralna średnionasycona 6x1,5

17.00 -12% 14.89
szt. Dodaj do ulubionych
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12
ODBIÓR OSOBISTY ZAWSZE GRATSI! 0
Paczkomaty InPost 12zł 12
KURIER FEDEX - wpłata na konto 12
KURIER FEDEX Pobranie 13
Dostępność Średnia dostępność
Waga 6 kg
EAN 5900467000030

Zamówienie telefoniczne: 794262626

Zakupy powyżej 65zł?

PRZEDMIOTEM ZAKUPU JEST 6 X 1,5L Woda Piwniczanka średnionasycona 

 

Z uzdrowiska Piwniczna - Zdrój. Zawiera wapń, magnez, wodorowęglany z odwiertów: P5, P6, P8, P9, P11, P14, P17, P18, woda napowietrzana i filtrowana, średnionasycona dwutlenkiem węgla - od 1500 do 4000 mg/l

Piwniczanka jest bardzo zdrowym i smacznym produktem z czystych ekologicznie rejonów Polski. Unikalny skład mineralny wody powstał dzięki wyjątkowemu układowi geologicznemu obszaru, na którym położona jest Piwniczna-Zdrój.

Piwniczanka jest podawana klientowi w naturalnej postaci, tzn. to co pochodzi z wnętrza ziemi, znajdziemy w butelce - woda jest tylko filtrowana i odżelaziana przez naturalne złoża żwirowe. Picie tej wody nie tylko działa zbawiennie na nasz organizm, lecz również przynosi prawdziwe orzeźwienie.

Według Polskiego Towarzystwa Magnezjologicznego oraz Funduszu Rozwoju Kardiochirurgii dla naszego zdrowia najbardziej wartościowe są wody mineralne – pochodzące z podziemnych złóż o udokumentowanych zasobach geologicznych. „Piwniczanka” jest właśnie tego rodzaju bogatą w magnez i wapń naturalną wodą mineralną mogącą uzupełnić niedobory tych biopierwiastków w diecie.


Najważniejszym składnikiem mineralnym, który występuje w „Piwniczance” w dużej ilości jest magnez. Przeciwdziała on stresom i zmniejsza napięcie nerwowe, co przy dzisiejszym szybkim tempie życia, jest bardzo ważną zaletą. Niestety w naszej codziennej diecie brakuje tego pierwiastka. Można jednak uzupełnić jego niedobór pijąc naturalną wodę mineralną „Piwniczanka” zawierającą w jednym litrze aż 87 mg magnezu.

Drugim bardzo ważnym składnikiem w naszym organizmie jest wapń, będący podstawowym budulcem kości i zębów, korzystnie wpływającym na przemianę materii. Jest on niezbędny do utrzymania prawidłowej czynności serca i aktywności układu mięśniowo-ruchowego. Wprawdzie dużo wapnia dostarczają do organizmu produkty mleczne, ale zazwyczaj w naszej diecie wciąż brakuje około 200 do 300 mg tego mikroelementu. „Piwniczanka”, która ma w jednym litrze 180 mg wapnia, może uzupełnić nam brakujące ilości tego pierwiastka.

 

 

KATIONY mg/l                       

ANIONY mg/l

Wapniowy 180 Wodorowęglany     1260
Magnezowy  87 Fluorki 0,22
Sodowy  133      Siarczany 32
Potasowy 13    
Litowy 0,6    
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie